HOPTO Ow1
Írta: Finland Dátum: 2011 March 12 17:36
Tisztelt Hopto társadalom!

A tegnapi napon a Hopto liga újra bekerült a történelemkönyvekbe, véget ért az 1-es Karrier szint nyílt kasztnis ligája a Formula BMW OW1.
A bajnokságban nagyon színvonalas versenyeket láthattunk, és sok ifjú titánnak adott ez a liga kellõ alapokat a fejlõdéshez.
A bajnokságot Karaszi nyerte, nagy harcban Karanoval, aki sajnos egyéb elfoglaltásai miatt nem tutott részt venni minden futamon, míg a harmadik helyet emil008 szerezte meg. Az elsõ három versenyzõn kívül megemlíteném még Janexet, aki minden futamon részt vett, így összetettben stabilan az 5. pozícióban végzett.
Az OW1 liga még egy szezont lefut a Formula BMW moddal, úgy gondoljuk, hogy ez az egyik legjobb mod az újoncoknak nyílt kasztnis részlegen. Nem túl gyors, de sokat számít a vezetési technika, és a setupolást is lehet tanulgatni.

Az elsõ 3 helyezettnek gratulálok, az új versenyzõknek pedig sok sikert kívánok az új szezonban a Hopto Team nevében.