HOPTO
31,971,791 látogató
Aktuális bajnokságok:
        
 
Aktuális ligák

Rfactor 2 szerver
Teamspeak


Facebook
 
Hopto.hu VIP
Csatlakozok
A hopto.hu autószimulátoros közösség facebook csoportja.
 
Lezárult bajnokságok
Golden:
Golden 2008-2009 - Tab.
Golden 2009-2010
Golden Liga 2010-2011
Golden Liga 2011-2012
Golden Liga 2012-2013
GOLDEN F1 2014
Silver:
Silver 2008-2009 - Tab.
Silver 2009-2010
Silver Liga 2010-2011
Open Wheel:
OW1 Formula BMW (1)
OW1 Formula BMW (2)
OW2 Indycar
OW1 Formula Renault (1)
OW2 GP2
OW1 Formula Renault (2)
OW1 Formula Master (1)
OW1 Formula Master (2)
OW1 Formula Reiza F3
OW1 Formula Predator
F1 1994
OW1 WSR 3.5
OW1 World Series by Nissan
HOPTO GP2 2014
WSR 3.5 RELOADED
F1 1976
Silver F1
Túraautó:
HTCC - BMW GTR
Sörliga Gallardo
Sörliga RETRO Minikupa
K1 Clio (1)
T1 Clio (2)
T2 Aston Martin
T1 Alfa Romeo 147 világkupa (1)
T2 BMW Z4
T3 Porsche
Night Fun Cup
T1 Alfa Romeo 147 világkupa (2)
T2 BMW Z4 (2)
T3 Ferrari 458
T1 Skoda Fabia (1)
T1 Skoda Fabia (2)
T2 Corvette
T1 BMW1 (1)
T2 GT3
T1 BMW1 (2)
WTCC 2011-2012
T1 Honda S2000
T1 DTM 1994
T1 Stock Car V8
WTCC 2012-2013
WTCC 2013
DTM 2013
V8 Supercars
Porsche GT3
Seat Leon Eurocup
Radical SR8
ADAC GT
WV Scirocco
Gokart:
I. Gokart Bajnokság
II. Gokart Bajnokság
III. Gokart Bajnokság
IV. Gokart Bajnokság
Liszensz:
McLaren F1
Formula Nippon
F1'91
Champ Car
HTCC FIA GT
HTCC Seat
rFactor2:
RF2 Porsche GP
Egyéb:
1. Születésnapi kupa
1979 GP Classic
I. Sprint Liga
FSone 2008 Teszt
2. Születésnapi kupa
Karácsonyi kupa 2009
Toyota Atlantic ovál
Nyári kupa 2010
F1 2004 Liga
Karácsonyi kupa 2010
Summer Raly 2011
3. Születésnapi kupa
II. Sprint Liga
NASCAR FUN
rFactor2 Renault Megane
OWT BEST MIX
III.Sprint Liga
Race07:
WTCC 2007
Truck Series
Search the site

Enter words:


Fórumtéma megtekintése
HOPTO LIGA | HOPTO LIGA t?rsalg?
Oldal: 21 / 41 << < 18 19 20 21 22 23 24 > >>
Szerzõ RE: OW1 FM
Bala
Tag

Hozzászólások: 326
Lakóhely: Várpalota
Regisztrált: 2011.07.06

Elküldve: 2011.10.15 08:42
Jarno Trulli írta:

azért nem próbáltam meg ellenkormányozni mert nem számítottam rá. közbe bejöttek a szobámba pillanatra félrenéztem és már mikor viszanéztem pont elkaptál. csak 1 darabig akartam húzódni onnan engedtelek volna csak, hogy nehezebb dolgod legyen. Még nemtudom, hogy óvok e.


végig néztem a második versenyen a nevikov körül vívott csatáidat, hát eléggé ész nélkül mész...
Szerzõ RE: OW1 FM
Zol
Tag

Hozzászólások: 221
Regisztrált: 2011.07.16

x2
Elküldve: 2011.10.15 08:46
Trulli mielõtt óvsz, ajánlom figyelmedbesmiley

"- Akit elõznek, nem változtathat ívet!!!, az ellenfélre húzni a kormányt szigorúan TILOS."





Szerzõ RE: OW1 FM
edemm
Tag

Hozzászólások: 584
Lakóhely: Gyöngyös
Regisztrált: 2008.04.26

Elküldve: 2011.10.15 08:58
mike1899 írta:

Edemm..máskor arra azért figyelhetnél hogy mit csinálsz.smiley
1. melletted vagyok erre nekem jössz és kiteszel a pályáról..
2. megint utólérlek megelõzlek erre az egyenes végén tükörbe látom jön a kamikaze hadmüvelet és eltalálsz hátulról ( vesenyemre a pecsét )

Ui: Mögéd jöttem vissza a boxból tudtad hogy friss gumin vagyok Igazán felmérhetnéd hogy honnan is érdemes beszúrni mert a te pozíciód minden volt csak az elõnyösebb nem!!smiley


Te nem tudom mirõl beszélsz! elõbb néztem végig mindkét versenyemet, és a veled lévõ szituációkban abszolút nem voltam hibás, csak agresszívebb egy udvarias sofõrnél, de semmivel se voltam durvább, mint pl. egy F1-ben a valóságban! Az meg, amikor szerinted, kitettelek a pályáról, az meg a saját hülyeséged volt, mert te neked gyorsabban sikerült venned az elsõ kanyart, de én utána maradtam az ideális íven, te meg szimplán ahelyett, hogy óvatos lettél volna, padlógázzal belém jöttél és kiforogtál. Ott abban a szituációban szerintem én abszolút nem voltam hibás, létezik olyan fogalom is az autósportban, hogy védekezés, én meg csak védtem a pozíciómat! Ennyi!
Szerzõ RE: OW1 FM
mumus70
Tag

Hozzászólások: 3087
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.06.28

Elküldve: 2011.10.15 09:08
Jarno Trulli írta:

azért nem próbáltam meg ellenkormányozni mert nem számítottam rá. közbe bejöttek a szobámba pillanatra félrenéztem és már mikor viszanéztem pont elkaptál. .


Ja, akkor most mirõl vitatkozunk???? smiley Nekem kellene óvni, hogy a figyelmetlenséged miatt falra kentél.........és a futam háromnegyedét ferde felfüggesztéssel kellett lefutnom......szóval javaslom ne feszegessük ezt a témát tovább....smiley


Eat my dust!






Nem vagyok túl gyors, azt viszont stabilan tudom!
Csomagot kaptam LÁJF!
Szerkesztette: mumus70 - 2011.10.15 09:12
Szerzõ RE: OW1 FM
edemm
Tag

Hozzászólások: 584
Lakóhely: Gyöngyös
Regisztrált: 2008.04.26

Elküldve: 2011.10.15 09:08
Amúgy a versenyeim katasztrofálisan sikerültek. Ha nem bénázom el az ócska taktikámmal, akkor mindkét versenyemen pontszerzõ lehettem volna. Én azt hittem, hogy a vezetésemmel nem bírja ki a közepes a végéig. Hát kibírta volna smiley csak sajnos nem tankoltam annyit amennyit kellett volna smiley az elsõ futamon pedig számomra érthetetlen, hogyha közepessel indultam, akkor miért lágy gumit tettek fel nekem futam közepén a boxban, utána megint ki kellett mennem még egyszer a boxba. Nem tanultam még meg, hogy a vezetés stílusommal egy szett közepes gumival teli tankkal végig tudok menni a futamon, most nagyon megtanultam!
Ami pedig a maga a versenyzést illeti, elsõsorban elnézést kell kérnem az elsõ futamból kifolyólag KGabortól, a második futamból pedig totalcartól, mert sikerült akaratom ellenére megforgatni õket smiley vállalom értül a büntetést is, mert szánom bánom, de megtörtént sajnos smiley sokat hibázok én még, van mit tanulnom smiley
Viszont a második futamon amit Trullival és totalcarral mûveltünk az azért nem volt gyenge smiley a TV biztos mutatta volna smiley hárman mentünk bele a kanyarokba, és állandóan elõzgettük egymást, szerintem néha topcsatákba illõ jeleneteket lehetett látni tõlünk smiley kemény volt nagyon smiley
Szerzõ RE: OW1 FM
Jarno Trulli
Tag

Hozzászólások: 286
Lakóhely: Törökszentmiklós
Regisztrált: 2011.06.19

x1 x1 x2
Elküldve: 2011.10.15 09:29
mumus70 írta:
Jarno Trulli írta:

azért nem próbáltam meg ellenkormányozni mert nem számítottam rá. közbe bejöttek a szobámba pillanatra félrenéztem és már mikor viszanéztem pont elkaptál. .


Ja, akkor most mirõl vitatkozunk???? smiley Nekem kellene óvni, hogy a figyelmetlenséged miatt falra kentél.........és a futam háromnegyedét ferde felfüggesztéssel kellett lefutnom......szóval javaslom ne feszegessük ezt a témát tovább....smiley


Nem volt figyelmetlenség mert amikor meglöktél ha ellenkormányzom ha nem akkor is neki megyünk a falnak. Ja és ne fenyegessél! Ki lennél te? te is csak 1 játékos vagy mint én. Aki nekem beszélhet az Thomas50 mert ebben a ligában õ az úr és NEM te!!!


"Ha második vagy, te vagy az elsõ, aki veszít."
Ayrton Senna
Szerzõ RE: OW1 FM
Jarno Trulli
Tag

Hozzászólások: 286
Lakóhely: Törökszentmiklós
Regisztrált: 2011.06.19

x1 x1 x2
Elküldve: 2011.10.15 09:32
edemm írta:
Amúgy a versenyeim katasztrofálisan sikerültek. Ha nem bénázom el az ócska taktikámmal, akkor mindkét versenyemen pontszerzõ lehettem volna. Én azt hittem, hogy a vezetésemmel nem bírja ki a közepes a végéig. Hát kibírta volna smiley csak sajnos nem tankoltam annyit amennyit kellett volna smiley az elsõ futamon pedig számomra érthetetlen, hogyha közepessel indultam, akkor miért lágy gumit tettek fel nekem futam közepén a boxban, utána megint ki kellett mennem még egyszer a boxba. Nem tanultam még meg, hogy a vezetés stílusommal egy szett közepes gumival teli tankkal végig tudok menni a futamon, most nagyon megtanultam!
Ami pedig a maga a versenyzést illeti, elsõsorban elnézést kell kérnem az elsõ futamból kifolyólag KGabortól, a második futamból pedig totalcartól, mert sikerült akaratom ellenére megforgatni õket smiley vállalom értül a büntetést is, mert szánom bánom, de megtörtént sajnos smiley sokat hibázok én még, van mit tanulnom smiley
Viszont a második futamon amit Trullival és totalcarral mûveltünk az azért nem volt gyenge smiley a TV biztos mutatta volna smiley hárman mentünk bele a kanyarokba, és állandóan elõzgettük egymást, szerintem néha topcsatákba illõ jeleneteket lehetett látni tõlünk smiley kemény volt nagyon smiley


Grat. nagyon jó csaták voltak csak 1x túl nagy sebességgel érkeztem a féktávhoz és beleszáltam 1 kicsit az elõttem lévõbe. tõle elnézést kérek viszaengedtem magam elé de még vele folytattam a csatát smiley nagyon jó volt a 2. futam ezen része élveztem igaz, hogy csak 12. lettem de a csaták kárpótoltak. a taktikám szar volt 1 kiállás lágy keverékkel. de majd a köv futamom hátha jobb lesz


"Ha második vagy, te vagy az elsõ, aki veszít."
Ayrton Senna
Szerzõ RE: OW1 FM
mike1899
Tag

Hozzászólások: 70
Lakóhely: Nyírbátor
Regisztrált: 2011.07.29

x1 x2 x1
Elküldve: 2011.10.15 13:49
edemm írta:

Te nem tudom mirõl beszélsz! elõbb néztem végig mindkét versenyemet, és a veled lévõ szituációkban abszolút nem voltam hibás, csak agresszívebb egy udvarias sofõrnél, de semmivel se voltam durvább, mint pl. egy F1-ben a valóságban! Az meg, amikor szerinted, kitettelek a pályáról, az meg a saját hülyeséged volt, mert te neked gyorsabban sikerült venned az elsõ kanyart, de én utána maradtam az ideális íven, te meg szimplán ahelyett, hogy óvatos lettél volna, padlógázzal belém jöttél és kiforogtál. Ott abban a szituációban szerintem én abszolút nem voltam hibás, létezik olyan fogalom is az autósportban, hogy védekezés, én meg csak védtem a pozíciómat! Ennyi!


Jah hogy szerinted ezt igy kell csinálni egy körönként 2 mpvel gyorsabb ellen aki friss gumikon van? Elrontottad a kanyar bejáratot és lecsúsztál akkor hova védekezel?!! Tudtad hogy ott leszek melletted de beléd mentem mert egy talp alattnyi helyet nem hagytál ráadásul nem is vártál be!!!
Elég helyed volt balra a kerékvetõig mehettél volna egyenesen de mégis rám húztál nem vetted figyelembe hogy ott vagyok
Nem akartál vagy pedig nincs érzéked hozzá hogy meddig feszítsd azt a bizonyos "húrt"smiley

Egyébként igy kellett volna ahogy Trulli kolega...õ hagyott helyet, nem is lett ütközés...

Szerkesztette: mike1899 - 2011.10.15 13:55
Szerzõ RE: OW1 FM
edemm
Tag

Hozzászólások: 584
Lakóhely: Gyöngyös
Regisztrált: 2008.04.26

Elküldve: 2011.10.15 15:18
mike1899 írta:

Jah hogy szerinted ezt igy kell csinálni egy körönként 2 mpvel gyorsabb ellen aki friss gumikon van? Elrontottad a kanyar bejáratot és lecsúsztál akkor hova védekezel?!! Tudtad hogy ott leszek melletted de beléd mentem mert egy talp alattnyi helyet nem hagytál ráadásul nem is vártál be!!!
Elég helyed volt balra a kerékvetõig mehettél volna egyenesen de mégis rám húztál nem vetted figyelembe hogy ott vagyok
Nem akartál vagy pedig nincs érzéked hozzá hogy meddig feszítsd azt a bizonyos "húrt"smiley



Létezik fékpedál is, nem mindig csak a gáz. smiley Amúgy meg van olyan szabály, hogy friss gumival rendelkezõ pilótát el kell engedni vagy mi a fene? nem is tudtam smiley Meg én honnan tudtam volna, hogy friss gumin vagy? Én csak a pozíciómat védtem. Meg eléggé vicces vagy smiley Minek vártalak volna be, amikor te jöttél neki a hátsó kerekemnek és saját hibádból vesztetted el az uralmad az autó felett? smiley Ezt az egészet te bénáztad el, mert túl merész voltál, és rám akarod kenni az egészet, errõl van szó smiley ha hibásnak éreztem volna magam, bocsánatot kérek, de nem követtem el semmi szabályelleneset ellened tudtommal.
Szerzõ RE: OW1 FM
Jarno Trulli
Tag

Hozzászólások: 286
Lakóhely: Törökszentmiklós
Regisztrált: 2011.06.19

x1 x1 x2
Elküldve: 2011.10.15 15:30
Köszönöm Mike1899, hogy engem vettél ott példának a, hogyan hagyjunk hejet a másiknak részben smiley
megvizsgáltam a video felvételt és Edemm et találom a hibásnak ugyanis lejött hírtelen az ívrõl és elég gyorsan elkezdett jobbra húzni be ahol neki ment Mike


"Ha második vagy, te vagy az elsõ, aki veszít."
Ayrton Senna
Szerzõ RE: OW1 FM
edemm
Tag

Hozzászólások: 584
Lakóhely: Gyöngyös
Regisztrált: 2008.04.26

Elküldve: 2011.10.15 15:35
Jarno Trulli írta:
Köszönöm Mike1899, hogy engem vettél ott példának a, hogyan hagyjunk hejet a másiknak részben smiley
megvizsgáltam a video felvételt és Edemm et találom a hibásnak ugyanis lejött hírtelen az ívrõl és elég gyorsan elkezdett jobbra húzni be ahol neki ment Mike


Én azt értem, meg vállalom, hogy lementem az ívrõl, de nem akaratosan, hogy szabotáljam, hanem azért mert ott elvesztettem az irányításom az autó felett, de attól lett volna ideje lereagálni, de õ még csak nem is fékezett hanem csak szimplán belémszaladt padlógázzal. De majd otthon holnap megnézem, hogy vettem a köröket a 2 futamon összességében, de sztem legalább 50 %-ban úgy vettem mindig a kormányhibámból adódóan, mert idõnként húz jobbra vagy balra, ezért jön jövõ héten egy másik kormány hála az égnek, ha minden igaz.
Szerzõ RE: OW1 FM
edemm
Tag

Hozzászólások: 584
Lakóhely: Gyöngyös
Regisztrált: 2008.04.26

Elküldve: 2011.10.15 15:37
És nem azért hõbörgök, mert nem akarom, hogy megbüntessenek, mert letojom, ha megbüntetnek, mert ez csak egy játék, csak utálom, ha olyan dologért cseszegetnek, amirõl nem tehetek.
Szerzõ RE: OW1 FM
mike1899
Tag

Hozzászólások: 70
Lakóhely: Nyírbátor
Regisztrált: 2011.07.29

x1 x2 x1
Elküldve: 2011.10.15 16:09
edemm írta:

Létezik fékpedál is, nem mindig csak a gáz. smiley Amúgy meg van olyan szabály, hogy friss gumival rendelkezõ pilótát el kell engedni vagy mi a fene? nem is tudtam smiley Meg én honnan tudtam volna, hogy friss gumin vagy? Én csak a pozíciómat védtem. Meg eléggé vicces vagy smiley Minek vártalak volna be, amikor te jöttél neki a hátsó kerekemnek és saját hibádból vesztetted el az uralmad az autó felett? smiley Ezt az egészet te bénáztad el, mert túl merész voltál, és rám akarod kenni az egészet, errõl van szó smiley ha hibásnak éreztem volna magam, bocsánatot kérek, de nem követtem el semmi szabályelleneset ellened tudtommal.



Vicces vagyok? Azért kiváncsi lennék hányan gondolják ezt igy rajtad kivül
Mellesleg én nem raktam rád semmi lealacsonyító jelzõt...
Nem hiszem el hogy nem tünt fel neked hogy gyorsabb vagyok 2kör alatt mögéd értem 5másodperces hátrányból nah mindegy...
Szerkesztette: mike1899 - 2011.10.15 16:11
Szerzõ RE: OW1 FM
mike1899
Tag

Hozzászólások: 70
Lakóhely: Nyírbátor
Regisztrált: 2011.07.29

x1 x2 x1
Elküldve: 2011.10.15 16:10
edemm írta:
És nem azért hõbörgök, mert nem akarom, hogy megbüntessenek, mert letojom, ha megbüntetnek, mert ez csak egy játék, csak utálom, ha olyan dologért cseszegetnek, amirõl nem tehetek.



Ha meg megbüntetnek az nem rajtam múlik..én nem küldtem ellened óvást
Mindössze szóltam hogy tanulj belõle te is meg mindenki más..
Elismerhetnéd hogy nem úgy helyezkedtél az adott pillanatban rám zártál, és ezt nem igy kellett volna (nem kéne mindent támadásnak venned)
Szerzõ RE: OW1 FM
mike1899
Tag

Hozzászólások: 70
Lakóhely: Nyírbátor
Regisztrált: 2011.07.29

x1 x2 x1
Elküldve: 2011.10.15 16:13
Jarno Trulli írta:
Köszönöm Mike1899, hogy engem vettél ott példának a, hogyan hagyjunk hejet a másiknak részben smiley
megvizsgáltam a video felvételt és Edemm et találom a hibásnak ugyanis lejött hírtelen az ívrõl és elég gyorsan elkezdett jobbra húzni be ahol neki ment Mike



Mivel veled volt hasonló a szitu az 1es kanyarban igy téged hoztalak példának igen smiley
Szerzõ RE: OW1 FM
Jarno Trulli
Tag

Hozzászólások: 286
Lakóhely: Törökszentmiklós
Regisztrált: 2011.06.19

x1 x1 x2
Elküldve: 2011.10.15 22:17
mikortól lehet tesztelni a Cseh futamra?


"Ha második vagy, te vagy az elsõ, aki veszít."
Ayrton Senna
Szerzõ RE: OW1 FM
mumus70
Tag

Hozzászólások: 3087
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.06.28

Elküldve: 2011.10.15 22:28
Mikebá, leállt a videó összefoglaló project? smileysmiley


Eat my dust!






Nem vagyok túl gyors, azt viszont stabilan tudom!
Csomagot kaptam LÁJF!
Szerzõ RE: OW1 FM
mike1899
Tag

Hozzászólások: 70
Lakóhely: Nyírbátor
Regisztrált: 2011.07.29

x1 x2 x1
Elküldve: 2011.10.15 23:25
mumus70 írta:
Mikebá, leállt a videó összefoglaló project? smileysmiley


Hát úgy néz ki nemsok esély van most rá..
Sajnos erre a futamra is alig tudtam tesztelnismiley
Nem tudom még 100%ig de ha lesz azt tudni fogjátok smiley
Szerkesztette: mike1899 - 2011.10.15 23:27
Szerzõ RE: OW1 FM
Totalcar
Tag

Hozzászólások: 63
Lakóhely: Ujhartyán
Regisztrált: 2011.01.08

x1 x2
Elküldve: 2011.10.16 11:46
Sziasztok! Kösz edemm, hogy beismerted, hogy ott te hibáztál a hármunk csatájában, aminek a kiforgásom lett az eredménye. Fátylat rá! Nagyon élveztem és is VERSENYT! Ilyenekért érdemes ezt az egészet csinálni. Persze néha-néha becsúszik egy-egy elrontott ív, vagy féktáv, amivel esetleg másokat is "büntetsz". De azt hiszem ennyi még belefér. Egyébként és sem értem azt, hogy valaki miért gondolja azt, hogy friss gumival és elvileg 2 seccel gyorsabb köreivel feltétlen el kell, hogy engedjék. Talán már tartunk ott, hogy ez nem jótékonysági verseny, ahol csak mindig annak a 3-4 pilótának kell az élen mennie... Uff, én beszéltem smiley


"Az élet egy rossz játék, csak jó a grafikája..."
Szerzõ RE: OW1 FM
mumus70
Tag

Hozzászólások: 3087
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.06.28

Elküldve: 2011.10.16 12:20
Ebben is lehet valami.....smiley Persze fair védekezéssel.


Eat my dust!






Nem vagyok túl gyors, azt viszont stabilan tudom!
Csomagot kaptam LÁJF!
Szerkesztette: mumus70 - 2011.10.16 12:23
Oldal: 21 / 41 << < 18 19 20 21 22 23 24 > >>
Ugrás a fórumra:

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Üzenõfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

tomahawk
2024.02.19 15:59
Sziasztok, igaz hogy csak itt, de atveszem a pole poziciot. ;]
Csuly
2023.12.13 11:59
up smiley
Adam
2022.05.15 18:14
Na csá smiley
tomahawk
2022.04.06 16:57
Szeva Bedy, 1000 eve .......... hogy kiloktelek Kanadaban halozati hiba miatt . ;]
Plett
2022.03.02 20:59
Engedjétek el smiley
Bedy
2022.03.01 15:29
Szevasztok! Azért se Toma ?
tomahawk
2022.02.01 17:07
Sziasztok, gondoltam ujra irok ide valamit hogy egy ideig megint az enyem legyen a legfrissebb bejegyzes. :] Mondjuk az eves beirogatasokon felul azert tolnek par kort, hatha nem csusznek ki az elso kanyar ... a francokat ... egyenesben. ;]
VATANEN
2021.12.24 15:17
Talán egyszer igen smiley Ha jó sokan szeretnének újra élni smiley
gyuszi
2021.12.19 17:44
Sziasztok! Időnként én is benézek...kis nosztalgia....és talán egy kis kíáncsiság,hogy elindul-e az élet itt.
Fix
2021.10.24 12:53
smiley
CiBa
2021.01.02 10:09
BÚÉK! smiley
Finland
2020.12.20 20:36
Sziasztok! Kellemes lakomázást mindenkinek az év hátralevő részére smiley
Adam
2020.12.20 17:58
bummm
pikador
2020.12.19 18:19
Azt bizony nagyon jól tetted smiley
tomahawk
2020.12.15 23:47
Sziasztok, gondoltam irok ide valamit hogy az enyem legyen a legfrissebb bejegyzes. ;]