HOPTO
31,970,484 látogató
Aktuális bajnokságok:
        
 
Aktuális ligák

Rfactor 2 szerver
Teamspeak


Facebook
 
Hopto.hu VIP
Csatlakozok
A hopto.hu autószimulátoros közösség facebook csoportja.
 
Lezárult bajnokságok
Golden:
Golden 2008-2009 - Tab.
Golden 2009-2010
Golden Liga 2010-2011
Golden Liga 2011-2012
Golden Liga 2012-2013
GOLDEN F1 2014
Silver:
Silver 2008-2009 - Tab.
Silver 2009-2010
Silver Liga 2010-2011
Open Wheel:
OW1 Formula BMW (1)
OW1 Formula BMW (2)
OW2 Indycar
OW1 Formula Renault (1)
OW2 GP2
OW1 Formula Renault (2)
OW1 Formula Master (1)
OW1 Formula Master (2)
OW1 Formula Reiza F3
OW1 Formula Predator
F1 1994
OW1 WSR 3.5
OW1 World Series by Nissan
HOPTO GP2 2014
WSR 3.5 RELOADED
F1 1976
Silver F1
Túraautó:
HTCC - BMW GTR
Sörliga Gallardo
Sörliga RETRO Minikupa
K1 Clio (1)
T1 Clio (2)
T2 Aston Martin
T1 Alfa Romeo 147 világkupa (1)
T2 BMW Z4
T3 Porsche
Night Fun Cup
T1 Alfa Romeo 147 világkupa (2)
T2 BMW Z4 (2)
T3 Ferrari 458
T1 Skoda Fabia (1)
T1 Skoda Fabia (2)
T2 Corvette
T1 BMW1 (1)
T2 GT3
T1 BMW1 (2)
WTCC 2011-2012
T1 Honda S2000
T1 DTM 1994
T1 Stock Car V8
WTCC 2012-2013
WTCC 2013
DTM 2013
V8 Supercars
Porsche GT3
Seat Leon Eurocup
Radical SR8
ADAC GT
WV Scirocco
Gokart:
I. Gokart Bajnokság
II. Gokart Bajnokság
III. Gokart Bajnokság
IV. Gokart Bajnokság
Liszensz:
McLaren F1
Formula Nippon
F1'91
Champ Car
HTCC FIA GT
HTCC Seat
rFactor2:
RF2 Porsche GP
Egyéb:
1. Születésnapi kupa
1979 GP Classic
I. Sprint Liga
FSone 2008 Teszt
2. Születésnapi kupa
Karácsonyi kupa 2009
Toyota Atlantic ovál
Nyári kupa 2010
F1 2004 Liga
Karácsonyi kupa 2010
Summer Raly 2011
3. Születésnapi kupa
II. Sprint Liga
NASCAR FUN
rFactor2 Renault Megane
OWT BEST MIX
III.Sprint Liga
Race07:
WTCC 2007
Truck Series
Search the site

Enter words:


Fórumtéma megtekintése
HOPTO LIGA | HOPTO LIGA t?rsalg?
Oldal: 22 / 41 << < 19 20 21 22 23 24 25 > >>
Szerzõ RE: OW1 FM
mike1899
Tag

Hozzászólások: 70
Lakóhely: Nyírbátor
Regisztrált: 2011.07.29

x1 x2 x1
Elküldve: 2011.10.16 12:24
Totalcar írta:
Sziasztok! Kösz edemm, hogy beismerted, hogy ott te hibáztál a hármunk csatájában, aminek a kiforgásom lett az eredménye. Fátylat rá! Nagyon élveztem és is VERSENYT! Ilyenekért érdemes ezt az egészet csinálni. Persze néha-néha becsúszik egy-egy elrontott ív, vagy féktáv, amivel esetleg másokat is "büntetsz". De azt hiszem ennyi még belefér. Egyébként és sem értem azt, hogy valaki miért gondolja azt, hogy friss gumival és elvileg 2 seccel gyorsabb köreivel feltétlen el kell, hogy engedjék. Talán már tartunk ott, hogy ez nem jótékonysági verseny, ahol csak mindig annak a 3-4 pilótának kell az élen mennie... Uff, én beszéltem smiley


Nem errõl van szó Totalcar rosszul értelmezted..
Én nem kértem senkit hogy engedjen el miért is tenné verseny van!
Arról beszéltem hogy elrontotta a kanyart és mikor már tempófölényben voltam kigyorsitási szakaszon, majdhogynem mellé is kerültem csak rámhúzott és összeütköztünk
Szerkesztette: mike1899 - 2011.10.16 12:25
Szerzõ RE: OW1 FM
Jarno Trulli
Tag

Hozzászólások: 286
Lakóhely: Törökszentmiklós
Regisztrált: 2011.06.19

x1 x1 x2
Elküldve: 2011.10.21 20:02
ááááááááááááá basszus smiley elfelejtettem feljebb venni a hutot a 2. futam elejen igy ertelmetlen neki fogni a futamnak


"Ha második vagy, te vagy az elsõ, aki veszít."
Ayrton Senna
Szerzõ RE: OW1 FM
mumus70
Tag

Hozzászólások: 3087
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.06.28

Elküldve: 2011.10.21 21:44
Zsoltyka!

Tõled elnézést kérek, valóban nem te voltál a hibás, sõt te is szenvedõ alanya voltál az estnek, visszanéztem! Sorry! smiley

doktorbob!
Te voltál a tettes, én az ívemen mentem, te szúrtál be a gyors jobbosba, ahol ép eszû ember ugye eleve nem próbálkozik! Ráadásul kétszer is rám legyeztél, esélyem sem volt semmit csinálni, mivel sikeresen ki is forgattál minket!
Volna pár baráti javaslatom!
1. Legyél kedves ha lehet ne billel versenyezz, mert úgy mész mint a varrógépben a cikkcakktû, még az egyenesekben is!
2. Legyél kedves rászánni offline pár napot a gépi ellenfelekkel megtanulni közlekedni, hogy lássad, hol, és mikor van mód elõzésre!
3. Legyél kedves utána a szerón élõ emberek társaságában is 2-300 kört megtenni, hogy a 4 lefutott versenyeddel megszerzett hatalmas rutinoddal ne baxxad már szét más emberek versenyét rögtön az elsõ körben!
Köszönöm ha csak egy pontot is elfogadsz ezek közül, és jó felkészülést a futamokra! ( csak tõlem minél messzebb ha kérhetem!
Köszönöm a türelmedet, és megértésedet!
Tisztelettel: mumus70


Eat my dust!






Nem vagyok túl gyors, azt viszont stabilan tudom!
Csomagot kaptam LÁJF!
Szerzõ RE: OW1 FM
Jarno Trulli
Tag

Hozzászólások: 286
Lakóhely: Törökszentmiklós
Regisztrált: 2011.06.19

x1 x1 x2
Elküldve: 2011.10.21 22:20
Úgy gondolom most írok pár mondatot a futamról.
Az elsõ futam idõmérõje nem úgy sikerült ahogy elterveztem 1 gyors kört akartam menni amibe beszaggatott a gép és nem lett jó kör majd mentem még 1 et de azt pedig elrontottam.
A rajtom jól sikerült de az elsõ kanyarba kissé elrontottam. Késõbb nagyon jót csatáztam kialakult 1 szép 3 as boly ahol aztán a elsõ ember (már nemtudom ki volt) ellenem töbször is szabálytalanul védekezett leszorított stb mögöttem jött aszem Zol. A végén egyszer hibázott az elõttem lévõ autó és megelõztem de akkor is terelt 1 kicsit le és én 1 hirtelen mozdulattal rá legyeztem de nem lett baj csak, hogy érezze a határokat ám elnézést kérek tõle mivel nem volt szabályos és gondolom a szívbajt hoztam rá ezzel a kis legyezgetéssel smiley a futamom jól sikerült aránylag bár kicsit eltaktikáztam és a futam végére elkoptak nagyon a gumik amik miatt lecsúsztam a 7. helyrõl smiley
A második futam.
Fuh hát eléggé ideges lettem mivel az elsõ mért kör után észleltem, hogy a hûtõt elfelejtettem pár fokkal feljebb állítani. így a percfarme miatt kampec az egész 2. futamnak smiley de azért jó volt élveztem az elsõ futamot!
Zolnak üzenem, hogy ha szabálytalan voltam akkor nyugodtan nyújthat be óvást de azzal legyen tisztába, hogy õ se volt mindenhol szabályos.


"Ha második vagy, te vagy az elsõ, aki veszít."
Ayrton Senna
Szerzõ RE: OW1 FM
Nevikov
Tag

Hozzászólások: 50
Lakóhely: Várpalota
Regisztrált: 2011.07.13

x1 x5
Elküldve: 2011.10.22 07:55
Jó futamok voltak csak bárcsak ne lett volna a 2. futamon az hogy a gép bedob valami üzenetet a verseny vége felé.

Thomas amúgy én már az OW1FM-es szezon kezdete óta K1-es voltam már.
Szerkesztette: Nevikov - 2011.10.22 07:56
Szerzõ RE: OW1 FM
Bala
Tag

Hozzászólások: 326
Lakóhely: Várpalota
Regisztrált: 2011.07.06

Elküldve: 2011.10.22 08:16
Nevikov írta:
Thomas amúgy én már az OW1FM-es szezon kezdete óta K1-es voltam már.

most kaptad meg hivatalosan smiley


Does my turbo look big in this?
Szerzõ RE: OW1 FM
Zol
Tag

Hozzászólások: 221
Regisztrált: 2011.07.16

x2
Elküldve: 2011.10.22 14:27
Trulli!

Mond, hogy hol nem:-) Egyszer mértem el kissé a féktávot. Azért elnézést.
De te...

1. Rajt
http://youtu.be/zLwX2wQBQlI

2. Bevágás
http://youtu.be/gA-UhKDJH28

Az oké, hogy véded a pozíciódat, de azt nem értem, hogy hirtelen miért kell irányt váltani és bevágni elém? Mikor már hamarabb ívet választottam és tükörbe láthattad, hogy majdnem melletted vagyok már. Ha kicsivel elõrébb lettem volna úgy jártál volna mint Fuji-ban mumussal, ahol is te voltál felháborodva. Versenyhelyzetben ezt elég nehéz lereagálni az ilyen hirtelen irányváltást.

3.
http://youtu.be/Qwgr_7TAc2w

no comment. Jó, hogy nem lett nagyobb baleset.

4.
http://youtu.be/YWdRdqAKiXo
http://youtu.be/5kqPZdzXzh0

Madhat miatt óvatosabban vettem a kanyart. Te próbáltál rövidebben, más kérdés h dettó rám húztad az autót, semmi helyet nem hagyva nekem. Fékeznem kellett, hogy ne forgassalak ki.

5.
http://youtu.be/aSJBjcSpUh8

Jarno Trulli írta:
A végén egyszer hibázott az elõttem lévõ autó és megelõztem de akkor is terelt 1 kicsit le és én 1 hirtelen mozdulattal rá legyeztem de nem lett baj csak, hogy érezze a határokat ám elnézést kérek tõle mivel nem volt szabályos és gondolom a szívbajt hoztam rá ezzel a kis legyezgetéssel smiley


Semmi terelés nem volt és elismered, hogy szándékosan húztad rá. Gratulálok.
"az ellenfélre húzni a kormányt szigorúan TILOS."

6.
http://youtu.be/1qfMQUDnhiU

egyenesben lökés, kanyarban rajtam fordulsz el.

7.
http://youtu.be/aWdi7lfqza0

Kifogásoltad, hogy feltartottam adam-ot. Hát szerintem egyáltalán nem. Egyébként nem vagyok köteles azonnal félre ugrani, hanem megvárhatom míg biztonságosan el tudom engedni.

"Kék zászlónál félre kell húzódni:
- A verseny közben kék zászlót kapó versenyzõ el kell engedje a gyorsabb versenyzõt az elsõ alkalommal, ahol ez biztonságosan megtehetõ. Ennek módja az ideális ív elhagyása, majd lassítás. Tilos lassítani kanyarban, ívet változtatni, amikor már elõznek, valamint kihasználni más autók megelõzését a lekörözés alatt. "

Mellesleg te szépen kihasználtad volna a lekörözést. Ugyanakkor szintén nem bírtál lassítani kanyar elõtt. Ha teljesen visszamentem volna ívre, olyat kapok hátulról tõled, hogy a fal adja a másikat.

Plusz második futam idõmérõjén is chatszabályt szegtél, mert olyan fontos mondandód volt. Fõleg, mikor más gyorskörön lenne. Ráadásul még felvezetõn se bírtad ki, hogy Thomas visszaérjen.

Ennyi, ezt így konkrétan elküldöm óvásban.

Thomas! Köszönöm a K1-es bizalmat, remélem hamarosan K2smiley





Szerzõ RE: OW1 FM
Bala
Tag

Hozzászólások: 326
Lakóhely: Várpalota
Regisztrált: 2011.07.06

Elküldve: 2011.10.22 14:39
ez mind tipikus trulli


Does my turbo look big in this?
Szerzõ RE: OW1 FM
Jarno Trulli
Tag

Hozzászólások: 286
Lakóhely: Törökszentmiklós
Regisztrált: 2011.06.19

x1 x1 x2
Elküldve: 2011.10.22 15:19
1.) Video hibáztam nem vok 1 Sebastian Vettel
2.) video ez nem bevágás mivel lassan huztam rád! Utánna pedig lementem a fure es megcsusztam ugy jottemvisza hogy betudjam venni a kanyart
3.) az szabálytalan volt noes? nem löktem ki
4.) gyorsabb voltam de ha már mindent számon veszel akkor nem akarsz azért óvást benyujtani ellenem mert pl gyorsabb kört megyek nálad idõmérõn? vagy mert kijövök a pályára?
5.) Á persze nem volt terelés pff elõtte terelés te nyomorult. nem az ami a videoba van már elõtte máskor is!
6.) Már nem azért de te tereltél le a fûre még talán ösze is értünk ezért nem bírtam normális fétávot venni és rajtad fordulok el
7.) elengedési gyanúsításért elnézést nem néztem visza a viszajátszást de hátulról úgy tünt hogy feltartod
-----
amit pedig mondani akartam Thomas nak az fontosabb volt mint neked az egész életed...
----
Am meg ne add már be úgy magad mint ha 1 maszületett bárány lennél. Csak a szád nagy. de majd azon a pályán ami nekem fekszik ott majd meglátjuk ki a jobb és meglátjuk nagy lesz e a pofád. ja csak annyit, hogy párszor te is majdnem nekem jöttél és én is sorolhatnám a majdnemeket úgy mint te nálad is volt pár mégse mondtam semmit!




"Ha második vagy, te vagy az elsõ, aki veszít."
Ayrton Senna
Szerzõ RE: OW1 FM
sTecKi
Tag

Hozzászólások: 61
Lakóhely: Budakeszi
Regisztrált: 2011.05.13

x1 x2 x3
Elküldve: 2011.10.22 15:30
ájjámá le ott vannak a videok bárki megmondja hogy LOW vagy
Jarno Trulli írta:
1.) Video hibáztam nem vok 1 Sebastian Vettel
2.) video ez nem bevágás mivel lassan huztam rád! Utánna pedig lementem a fure es megcsusztam ugy jottemvisza hogy betudjam venni a kanyart
3.) az szabálytalan volt noes? nem löktem ki
4.) gyorsabb voltam de ha már mindent számon veszel akkor nem akarsz azért óvást benyujtani ellenem mert pl gyorsabb kört megyek nálad idõmérõn? vagy mert kijövök a pályára?
5.) Á persze nem volt terelés pff elõtte terelés te nyomorult. nem az ami a videoba van már elõtte máskor is!
6.) Már nem azért de te tereltél le a fûre még talán ösze is értünk ezért nem bírtam normális fétávot venni és rajtad fordulok el
7.) elengedési gyanúsításért elnézést nem néztem visza a viszajátszást de hátulról úgy tünt hogy feltartod
-----
amit pedig mondani akartam Thomas nak az fontosabb volt mint neked az egész életed...
----
Am meg ne add már be úgy magad mint ha 1 maszületett bárány lennél. Csak a szád nagy. de majd azon a pályán ami nekem fekszik ott majd meglátjuk ki a jobb és meglátjuk nagy lesz e a pofád. ja csak annyit, hogy párszor te is majdnem nekem jöttél és én is sorolhatnám a majdnemeket úgy mint te nálad is volt pár mégse mondtam semmit!




<object width="300" height="250"><param name="movie" value="http://tools.wamma.hu/sun/sun.swf"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><param name="quality" value="high"></param><embed src="http://tools.wamma.hu/sun/sun.swf" quality="high" type="application/x-shockwave-flash" width="300" height="250" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>


Szerzõ RE: OW1 FM
mumus70
Tag

Hozzászólások: 3087
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.06.28

Elküldve: 2011.10.22 15:32
Zol!
Gratulálok, ez egy profi tényfeltáró munka, grat!

Amiket itt láttam, azért élõben dollármilliókat szoktak fizetni a versenyzõk, ha nem eltiltást így együttvéve.....
Sajnos ismét azt kellett látnom, ami a legtöbb versenyzõt (tisztelet a kivételnek!) jellemzi: AHOL ÉPPEN UTOLÉR VALAKIT, LESZARJA, ÉS ELÕZ MINDEN ÁRON, LESZ AMI LESZ!!!!!!! Nem érdekli, ha egy pályán 1-2 elõzési pont van! És a kedvencem, amikor ilyenek után mindenkit elküld a picsába.....

Szerintem az ilyen qualitású versenyzõknek nincs helye élõ ligákban!

ui: Zolbá, én kérek elnézést Trulli némelyik hozzászólásában megengedett hangneméért! smiley


Eat my dust!






Nem vagyok túl gyors, azt viszont stabilan tudom!
Csomagot kaptam LÁJF!
Szerzõ RE: OW1 FM
Ricsi Csernyi
Tag

Hozzászólások: 89
Lakóhely: Mende
Regisztrált: 2010.08.06

x1 x2
Elküldve: 2011.10.22 15:34
Jarno Trulli írta:
1.) Video hibáztam nem vok 1 Sebastian Vettel
2.) video ez nem bevágás mivel lassan huztam rád! Utánna pedig lementem a fure es megcsusztam ugy jottemvisza hogy betudjam venni a kanyart
3.) az szabálytalan volt noes? nem löktem ki
4.) gyorsabb voltam de ha már mindent számon veszel akkor nem akarsz azért óvást benyujtani ellenem mert pl gyorsabb kört megyek nálad idõmérõn? vagy mert kijövök a pályára?
5.) Á persze nem volt terelés pff elõtte terelés te nyomorult. nem az ami a videoba van már elõtte máskor is!
6.) Már nem azért de te tereltél le a fûre még talán ösze is értünk ezért nem bírtam normális fétávot venni és rajtad fordulok el
7.) elengedési gyanúsításért elnézést nem néztem visza a viszajátszást de hátulról úgy tünt hogy feltartod
-----
amit pedig mondani akartam Thomas nak az fontosabb volt mint neked az egész életed...
----
Am meg ne add már be úgy magad mint ha 1 maszületett bárány lennél. Csak a szád nagy. de majd azon a pályán ami nekem fekszik ott majd meglátjuk ki a jobb és meglátjuk nagy lesz e a pofád. ja csak annyit, hogy párszor te is majdnem nekem jöttél és én is sorolhatnám a majdnemeket úgy mint te nálad is volt pár mégse mondtam semmit!



úristen trulli..inkább maradnál csöndbe..pfff


Szerzõ RE: OW1 FM
Jarno Trulli
Tag

Hozzászólások: 286
Lakóhely: Törökszentmiklós
Regisztrált: 2011.06.19

x1 x1 x2
Elküldve: 2011.10.22 15:37
Stecki áljál már le mit dumálsz bele mások dolgaiba? ez zol és a én ügyem szoval mindenki megmondja hogy fogd be a szád! mindenki tudja hogy LOW vagy!
----------
Érdekes mumus hogy én senkit nem küldtem el a p*csába! Zolt fogom elküldeni a p*csába ha még 1 olyan emailt kapok email címemre amilyet az elõbb! ha kell bemásolom


"Ha második vagy, te vagy az elsõ, aki veszít."
Ayrton Senna
Szerzõ RE: OW1 FM
Jarno Trulli
Tag

Hozzászólások: 286
Lakóhely: Törökszentmiklós
Regisztrált: 2011.06.19

x1 x1 x2
Elküldve: 2011.10.22 15:38
Kedvencem amikor olyan versenyzõk pofáznak nekem már elnézést akik OTT SE VOLTAK A FUTAMON! áh ez kész röhej


"Ha második vagy, te vagy az elsõ, aki veszít."
Ayrton Senna
Szerzõ RE: OW1 FM
Bala
Tag

Hozzászólások: 326
Lakóhely: Várpalota
Regisztrált: 2011.07.06

Elküldve: 2011.10.22 16:20
Jarno Trulli írta:
Kedvencem amikor olyan versenyzõk pofáznak nekem már elnézést akik OTT SE VOLTAK A FUTAMON! áh ez kész röhej

elõször is a videók és a reagálásaid önmagukért beszélnek. másodszor pedig a személyeskedések igencsak bántják a szememet, ha lowozás és társai nélkül nem tudsz véleményt mondani akkor inkább maradj csendben.


Does my turbo look big in this?
Szerzõ RE: OW1 FM
Jarno Trulli
Tag

Hozzászólások: 286
Lakóhely: Törökszentmiklós
Regisztrált: 2011.06.19

x1 x1 x2
Elküldve: 2011.10.22 16:38
A lowozást stecki kezdte. én nekem abszolut nem szavam járása. Én nem fedem el a low szóval azt hogy én valakinek megmondjam a szemébe, hogy "hülye" és ezt most nem neekd mondom.


"Ha második vagy, te vagy az elsõ, aki veszít."
Ayrton Senna
Szerzõ RE: OW1 FM
sTecKi
Tag

Hozzászólások: 61
Lakóhely: Budakeszi
Regisztrált: 2011.05.13

x1 x2 x3
Elküldve: 2011.10.22 16:51
szoval én vagyok LOW ok (gyere 1v1)
Jarno Trulli írta:
Stecki áljál már le mit dumálsz bele mások dolgaiba? ez zol és a én ügyem szoval mindenki megmondja hogy fogd be a szád! mindenki tudja hogy LOW vagy!
----------
Érdekes mumus hogy én senkit nem küldtem el a p*csába! Zolt fogom elküldeni a p*csába ha még 1 olyan emailt kapok email címemre amilyet az elõbb! ha kell bemásolom



<object width="300" height="250"><param name="movie" value="http://tools.wamma.hu/sun/sun.swf"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><param name="quality" value="high"></param><embed src="http://tools.wamma.hu/sun/sun.swf" quality="high" type="application/x-shockwave-flash" width="300" height="250" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>


Szerzõ RE: OW1 FM
Zol
Tag

Hozzászólások: 221
Regisztrált: 2011.07.16

x2
Elküldve: 2011.10.22 16:55
Jarno Trulli írta:
Stecki áljál már le mit dumálsz bele mások dolgaiba? ez zol és a én ügyem szoval mindenki megmondja hogy fogd be a szád! mindenki tudja hogy LOW vagy!
----------
Érdekes mumus hogy én senkit nem küldtem el a p*csába! Zolt fogom elküldeni a p*csába ha még 1 olyan emailt kapok email címemre amilyet az elõbb! ha kell bemásolom


Nem küldtem neked, e-mailt....szal nem igazán szerencsés ha hazudsz.
Másrészrõl én normális hangnemben írtam le az eseteket. A "nyomorult" meg a "fontosabb mint az életed" kifejezést kikérem magamnak.

De másolhatod amit állítólagosan írtam. Kéretik e-mail cím megjelöllésévelsmiley





Szerzõ RE: OW1 FM
tiba75
Tag

Hozzászólások: 47
Lakóhely: Gyula
Regisztrált: 2011.01.29

x1 x5
Elküldve: 2011.10.22 16:55
Köszönöm a K2-es licenszet!


Szerzõ RE: OW1 FM
Zol
Tag

Hozzászólások: 221
Regisztrált: 2011.07.16

x2
Elküldve: 2011.10.22 16:56
tiba75 írta:
Köszönöm a K2-es licenszet!


gratsmiley





Oldal: 22 / 41 << < 19 20 21 22 23 24 25 > >>
Ugrás a fórumra:

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Üzenõfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

tomahawk
2024.02.19 15:59
Sziasztok, igaz hogy csak itt, de atveszem a pole poziciot. ;]
Csuly
2023.12.13 11:59
up smiley
Adam
2022.05.15 18:14
Na csá smiley
tomahawk
2022.04.06 16:57
Szeva Bedy, 1000 eve .......... hogy kiloktelek Kanadaban halozati hiba miatt . ;]
Plett
2022.03.02 20:59
Engedjétek el smiley
Bedy
2022.03.01 15:29
Szevasztok! Azért se Toma ?
tomahawk
2022.02.01 17:07
Sziasztok, gondoltam ujra irok ide valamit hogy egy ideig megint az enyem legyen a legfrissebb bejegyzes. :] Mondjuk az eves beirogatasokon felul azert tolnek par kort, hatha nem csusznek ki az elso kanyar ... a francokat ... egyenesben. ;]
VATANEN
2021.12.24 15:17
Talán egyszer igen smiley Ha jó sokan szeretnének újra élni smiley
gyuszi
2021.12.19 17:44
Sziasztok! Időnként én is benézek...kis nosztalgia....és talán egy kis kíáncsiság,hogy elindul-e az élet itt.
Fix
2021.10.24 12:53
smiley
CiBa
2021.01.02 10:09
BÚÉK! smiley
Finland
2020.12.20 20:36
Sziasztok! Kellemes lakomázást mindenkinek az év hátralevő részére smiley
Adam
2020.12.20 17:58
bummm
pikador
2020.12.19 18:19
Azt bizony nagyon jól tetted smiley
tomahawk
2020.12.15 23:47
Sziasztok, gondoltam irok ide valamit hogy az enyem legyen a legfrissebb bejegyzes. ;]