HOPTO
31,971,570 látogató
Aktuális bajnokságok:
        
 
Aktuális ligák

Rfactor 2 szerver
Teamspeak


Facebook
 
Hopto.hu VIP
Csatlakozok
A hopto.hu autószimulátoros közösség facebook csoportja.
 
Lezárult bajnokságok
Golden:
Golden 2008-2009 - Tab.
Golden 2009-2010
Golden Liga 2010-2011
Golden Liga 2011-2012
Golden Liga 2012-2013
GOLDEN F1 2014
Silver:
Silver 2008-2009 - Tab.
Silver 2009-2010
Silver Liga 2010-2011
Open Wheel:
OW1 Formula BMW (1)
OW1 Formula BMW (2)
OW2 Indycar
OW1 Formula Renault (1)
OW2 GP2
OW1 Formula Renault (2)
OW1 Formula Master (1)
OW1 Formula Master (2)
OW1 Formula Reiza F3
OW1 Formula Predator
F1 1994
OW1 WSR 3.5
OW1 World Series by Nissan
HOPTO GP2 2014
WSR 3.5 RELOADED
F1 1976
Silver F1
Túraautó:
HTCC - BMW GTR
Sörliga Gallardo
Sörliga RETRO Minikupa
K1 Clio (1)
T1 Clio (2)
T2 Aston Martin
T1 Alfa Romeo 147 világkupa (1)
T2 BMW Z4
T3 Porsche
Night Fun Cup
T1 Alfa Romeo 147 világkupa (2)
T2 BMW Z4 (2)
T3 Ferrari 458
T1 Skoda Fabia (1)
T1 Skoda Fabia (2)
T2 Corvette
T1 BMW1 (1)
T2 GT3
T1 BMW1 (2)
WTCC 2011-2012
T1 Honda S2000
T1 DTM 1994
T1 Stock Car V8
WTCC 2012-2013
WTCC 2013
DTM 2013
V8 Supercars
Porsche GT3
Seat Leon Eurocup
Radical SR8
ADAC GT
WV Scirocco
Gokart:
I. Gokart Bajnokság
II. Gokart Bajnokság
III. Gokart Bajnokság
IV. Gokart Bajnokság
Liszensz:
McLaren F1
Formula Nippon
F1'91
Champ Car
HTCC FIA GT
HTCC Seat
rFactor2:
RF2 Porsche GP
Egyéb:
1. Születésnapi kupa
1979 GP Classic
I. Sprint Liga
FSone 2008 Teszt
2. Születésnapi kupa
Karácsonyi kupa 2009
Toyota Atlantic ovál
Nyári kupa 2010
F1 2004 Liga
Karácsonyi kupa 2010
Summer Raly 2011
3. Születésnapi kupa
II. Sprint Liga
NASCAR FUN
rFactor2 Renault Megane
OWT BEST MIX
III.Sprint Liga
Race07:
WTCC 2007
Truck Series
Search the site

Enter words:


Fórumtéma megtekintése
HOPTO LIGA | HOPTO LIGA t?rsalg?
Oldal: 13 / 40 << < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Szerzõ RE: Retro Sorozat
balazsinho90
Tag

Hozzászólások: 2782
Regisztrált: 2009.06.19

x26 x57 x35
Elküldve: 2012.06.10 13:37
BUD írta:
"TC és ABS, nem szeretném, ha nagy lenne a szakadék a pilóták között, és hogy ne élvezzék a versenyzést. Õszinte leszek, elkerülték a tesztelések alatt a figyelmemet, mert helpek nélkül próbáltam a modot, a hdv-ben viszont ki van nullázva ez a két segítség"

Ezért kellett volna, hogy minél több pilóta szerezhessen pontot, így a hátsó régió is tudott volna csatázni, pontokért... szerintem


itt van egy kis félreértés szerintem, az, hogy élvezzék a versenyzést, nálam nem egyelõ azzal, hogy a pontszerzésért csatázol valakivel, hanem, hogy könnyebb uralni az autót és valakivel épp ezért élvezetesebb, fair-ebb versenyzést lehet lebonyolítani, ha kell, a 24. helyen, pontszerzés nélkül

az ABS és TC bekapcsolással megnõ az esélye a hátsó régiónak is bele-beleszólni a pontszerzésbe, mert nem a megforgás ellen kell küzdeni minden körben
Szerzõ RE: Retro Sorozat
Gabesz
Tag

Hozzászólások: 2167
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.08.16

x33 x40 x38
Elküldve: 2012.06.10 14:00
zak05 írta:
én nem örülök neki hogy bekapcsoljuk a helpeket! vagyis engem nemzavar ha vki tcvel akar menni és úgy gyors csak az ne legyen már megint hogy a tc+overide-al gyorsabb köröket lehessen menni mint tc nélkül mert az nem lenne fair azokkal szemben akik inkább mellõzik a helpeket!! tudom nemkönnyû ez a mod de valahogy ez is ennek a szépsége!! 94es szezon brutál gépek helpek off monaco on... ez ám a szórakozás!


értelek, de helpekkel nem lehet gyorsabban menni sztem, hosszú távon semmiképp, csak esetleg adnak némi biztos pontot a 'lábunk alatt', ami azért fontos sokaknak, hogy pl. futamon ne pördüljenek meg hússzor......
smiley


" Racing, competing is in my blood " / Ayrton Senna /
Szerzõ RE: Retro Sorozat
mumus70
Tag

Hozzászólások: 3087
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.06.28

Elküldve: 2012.06.10 14:13
Michael Jackson már készíti a popkornt.......smileysmiley


Eat my dust!






Nem vagyok túl gyors, azt viszont stabilan tudom!
Csomagot kaptam LÁJF!
Szerzõ RE: Retro Sorozat
Chronik
Tag

Hozzászólások: 334
Lakóhely: Hatvan-Marcali
Regisztrált: 2010.10.25

x1
Elküldve: 2012.06.10 14:51
mumus70 írta:
Michael Jackson már készíti a popkornt.......smileysmiley



Kérek én is belõle,mert ez már kezd komikus lenni.Senkinek,semmi nem tetszik csak fikázást olvasok,mert ez így,ez meg úgy,kell a pont,ne úgy legyen,inkább így legyen egy-két arrogáns beszólás stb.,de szerintem a lényeg az lenne,hogy akarsz TC-t vagy ABS-t,akkor kapcsold be,ha nem akarsz akkor ne tedd.Lehet jókat csatázni és ez a lényeg,helpel vagy anélkül az a te dolgod.Valakit a pontok érdekelnek,valakit meg az élmény.


Ha a technikád nem a legjobb, fontos tudatosítani, hogy mindig lesz egy jobb versenyed. Ez a motivációm egy része. (Ayrton Senna, 1994. február)
Szerzõ RE: Retro Sorozat
zak05
Tag

Hozzászólások: 317
Lakóhely: Bonyhád nádasdi u 38
Regisztrált: 2010.08.20

x11 x9 x9
Elküldve: 2012.06.10 15:49
Chronik írta:
mumus70 írta:
Michael Jackson már készíti a popkornt.......smileysmiley



Kérek én is belõle,mert ez már kezd komikus lenni.Senkinek,semmi nem tetszik csak fikázást olvasok,mert ez így,ez meg úgy,kell a pont,ne úgy legyen,inkább így legyen egy-két arrogáns beszólás stb.,de szerintem a lényeg az lenne,hogy akarsz TC-t vagy ABS-t,akkor kapcsold be,ha nem akarsz akkor ne tedd.Lehet jókat csatázni és ez a lényeg,helpel vagy anélkül az a te dolgod.Valakit a pontok érdekelnek,valakit meg az élmény.


az a nagy büdös helyzet hogy pont ugyanezt írtam énis ám....
csupán annyit tettem hozzá hogy ne lehessen tcvel jobb köröket menni mint nélküle mert sajnos sok modban annyira erõs a tc hogy nélküle képtelenség olyan kigyorsítást csinálni leheccc bármilyen jó!! a valóságban ez nem egészen így mûködik! attól a perctõl kezdve hogy egy 100%osam összerakott tcs kör ugyanolyan mint egy 100%osan összerakott tc nélküli kör egy szavam sincs!! de sajnos néhány modba (és sztem ez is ien) akár 1 mp is lehet az eltérés a tc-s javára! na és ez a nem fair! arrogáns hozzászolsát pedig én még sehol sem olvastam smiley
Szerzõ RE: Retro Sorozat
Chronik
Tag

Hozzászólások: 334
Lakóhely: Hatvan-Marcali
Regisztrált: 2010.10.25

x1
Elküldve: 2012.06.10 16:07
Te azt írtad,hogy nem szeretnéd,de ugyanakkor nem zavar ha valaki használja,mert.........( fentebb )
Az én véleményem inkább az hogy,segítség nélkül lassan elkopik majd a liga és ez nagyobb probléma.Már most kevesebb a tesztelõ.


Ha a technikád nem a legjobb, fontos tudatosítani, hogy mindig lesz egy jobb versenyed. Ez a motivációm egy része. (Ayrton Senna, 1994. február)
Szerkesztette: Chronik - 2012.06.10 16:12
Szerzõ RE: Retro Sorozat
Balint Hammer
Tag

Hozzászólások: 222
Lakóhely: Szombathely
Regisztrált: 2010.11.17

x13 x21 x15
Elküldve: 2012.06.10 16:27
schumi001 írta:
Balint Hammer írta:
BUD írta:
"TC és ABS, nem szeretném, ha nagy lenne a szakadék a pilóták között, és hogy ne élvezzék a versenyzést. Õszinte leszek, elkerülték a tesztelések alatt a figyelmemet, mert helpek nélkül próbáltam a modot, a hdv-ben viszont ki van nullázva ez a két segítség"

Ezért kellett volna, hogy minél több pilóta szerezhessen pontot, így a hátsó régió is tudott volna csatázni, pontokért... szerintem


hány pilótát akarsz, hogy pontot szerezzen? 6 helyett 10, tökéletes, F1-ben nem osztogatnak pontot e felett, pláne szuperliszenszesben. nem bántásként de a +6 köröddel ugy sem szereztél vna pontot ha 20-ig megy a pontozás


Bálint,téged az nagyon zavar ha rajtad kívül valaki pontot szerez?Valaki élvezni akarja és küzdeni valamiért?Félsz hogy netalántán elveszted miatta a bajnokságot?Örüljél hogy van kivel küzdened...Vagy szeretnél egyedül menni?Majd ha kib*sznak a futamon vagy ilyen lassú leszel szerintem nagyon fogsz örülni a 20.-i pontozással!Ne feledd hogy TE is lehetnél ilyen lassú,hogy ezért kell küzdened..Ja,és ez nem F1,az Kanadában van.Itt élvezni kell,kikapcsolódni,de ezt sokan elfelejtik és féltik a bajnokijukat...Tisztelet a kivételnek...És ne gyere azzal hogy "Persze te ezt nem érted" meg a többivel...Csak megjegyzem,voltál te már mögöttem is smiley

Ui.: És ez nem a mérges beszélgetés volt,sokkal több káromkodás volt bennem üzeneted láttán...


Schumi, téged nem az eszed miatt "szeretünk" ugye azt tudod... smiley
teljes nyugodtsággal írtam, mintahogy írom ezt is, nem tom mit kell felhúzni magad... hidd el, interlagosban kiraktak... a bajnoki címet illetöen nem ringatom illúzióba magam, tudom mik az esélyeim.
de hallod, a szöveged akkora egy zagyvaság, azt sem tudod mit írsz, csak azt hiszed okosság, a többi részére nem is válaszolok, mer nincs értelme, meg erre még jön 50 repost, hogy mekkora egy arrogáns f.sz vagyok, meg a hasonlók.
Srácok!: ez egy profi liga szuperliszenszes bajnoksága, ha élvezni akarjátok a versenyeket, akkor ott az OW1, vagy a Race07, ez a legmagasabb szint, kõ kemény pontokért. Aki itt pontot akar szerezni kicsit izzadjon már meg, ha 1 pont is. És ezzel nem leminõsítem a többi bajnokságot, csak tudtommal ott többen is kapnak pontot.


"Az igazi dicsõség térdre kényszerülni, és azután mégis felállni."

"Aki bedobja- jó játékos
aki mellédobja- még nem jó játékos
aki rá sem dobja- az nem játékos"
Szerzõ RE: Retro Sorozat
Balint Hammer
Tag

Hozzászólások: 222
Lakóhely: Szombathely
Regisztrált: 2010.11.17

x13 x21 x15
Elküldve: 2012.06.10 16:54
Balint Hammer írta:
schumi001 írta:
Balint Hammer írta:
BUD írta:
"TC és ABS, nem szeretném, ha nagy lenne a szakadék a pilóták között, és hogy ne élvezzék a versenyzést. Õszinte leszek, elkerülték a tesztelések alatt a figyelmemet, mert helpek nélkül próbáltam a modot, a hdv-ben viszont ki van nullázva ez a két segítség"

Ezért kellett volna, hogy minél több pilóta szerezhessen pontot, így a hátsó régió is tudott volna csatázni, pontokért... szerintem


hány pilótát akarsz, hogy pontot szerezzen? 6 helyett 10, tökéletes, F1-ben nem osztogatnak pontot e felett, pláne szuperliszenszesben. nem bántásként de a +6 köröddel ugy sem szereztél vna pontot ha 20-ig megy a pontozás


Bálint,téged az nagyon zavar ha rajtad kívül valaki pontot szerez?Valaki élvezni akarja és küzdeni valamiért?Félsz hogy netalántán elveszted miatta a bajnokságot?Örüljél hogy van kivel küzdened...Vagy szeretnél egyedül menni?Majd ha kib*sznak a futamon vagy ilyen lassú leszel szerintem nagyon fogsz örülni a 20.-i pontozással!Ne feledd hogy TE is lehetnél ilyen lassú,hogy ezért kell küzdened..Ja,és ez nem F1,az Kanadában van.Itt élvezni kell,kikapcsolódni,de ezt sokan elfelejtik és féltik a bajnokijukat...Tisztelet a kivételnek...És ne gyere azzal hogy "Persze te ezt nem érted" meg a többivel...Csak megjegyzem,voltál te már mögöttem is smiley

Ui.: És ez nem a mérges beszélgetés volt,sokkal több káromkodás volt bennem üzeneted láttán...


Schumi, téged nem az eszed miatt "szeretünk" ugye azt tudod... smiley
teljes nyugodtsággal írtam, mintahogy írom ezt is, nem tom mit kell felhúzni magad... hidd el, interlagosban kiraktak... a bajnoki címet illetöen nem ringatom illúzióba magam, tudom mik az esélyeim.
de hallod, a szöveged akkora egy zagyvaság, azt sem tudod mit írsz, csak azt hiszed okosság, a többi részére nem is válaszolok, mer nincs értelme, meg erre még jön 50 repost, hogy mekkora egy arrogáns f.sz vagyok, meg a hasonlók.
Srácok!: ez egy profi liga szuperliszenszes bajnoksága, ha élvezni akarjátok a versenyeket, akkor ott az OW1, vagy a Race07, ez a legmagasabb szint, kõ kemény pontokért. Aki itt pontot akar szerezni kicsit izzadjon már meg, ha 1 pont is. És ezzel nem leminõsítem a többi bajnokságot, csak tudtommal ott többen is kapnak pontot. egybként meg elmondom még egyszer, a 10 pontszerzõ azér lett bevezetve, mer a 6 téll kevés volt...



"Az igazi dicsõség térdre kényszerülni, és azután mégis felállni."

"Aki bedobja- jó játékos
aki mellédobja- még nem jó játékos
aki rá sem dobja- az nem játékos"
Szerzõ RE: Retro Sorozat
schumi001
Tag

Hozzászólások: 1380
Lakóhely: Sopron
Regisztrált: 2011.04.01

x1 x3
Elküldve: 2012.06.10 17:09
Balint Hammer írta:
Balint Hammer írta:
schumi001 írta:
Balint Hammer írta:
BUD írta:
"TC és ABS, nem szeretném, ha nagy lenne a szakadék a pilóták között, és hogy ne élvezzék a versenyzést. Õszinte leszek, elkerülték a tesztelések alatt a figyelmemet, mert helpek nélkül próbáltam a modot, a hdv-ben viszont ki van nullázva ez a két segítség"

Ezért kellett volna, hogy minél több pilóta szerezhessen pontot, így a hátsó régió is tudott volna csatázni, pontokért... szerintem


hány pilótát akarsz, hogy pontot szerezzen? 6 helyett 10, tökéletes, F1-ben nem osztogatnak pontot e felett, pláne szuperliszenszesben. nem bántásként de a +6 köröddel ugy sem szereztél vna pontot ha 20-ig megy a pontozás


Bálint,téged az nagyon zavar ha rajtad kívül valaki pontot szerez?Valaki élvezni akarja és küzdeni valamiért?Félsz hogy netalántán elveszted miatta a bajnokságot?Örüljél hogy van kivel küzdened...Vagy szeretnél egyedül menni?Majd ha kib*sznak a futamon vagy ilyen lassú leszel szerintem nagyon fogsz örülni a 20.-i pontozással!Ne feledd hogy TE is lehetnél ilyen lassú,hogy ezért kell küzdened..Ja,és ez nem F1,az Kanadában van.Itt élvezni kell,kikapcsolódni,de ezt sokan elfelejtik és féltik a bajnokijukat...Tisztelet a kivételnek...És ne gyere azzal hogy "Persze te ezt nem érted" meg a többivel...Csak megjegyzem,voltál te már mögöttem is smiley

Ui.: És ez nem a mérges beszélgetés volt,sokkal több káromkodás volt bennem üzeneted láttán...


Schumi, téged nem az eszed miatt "szeretünk" ugye azt tudod... smiley
teljes nyugodtsággal írtam, mintahogy írom ezt is, nem tom mit kell felhúzni magad... hidd el, interlagosban kiraktak... a bajnoki címet illetöen nem ringatom illúzióba magam, tudom mik az esélyeim.
de hallod, a szöveged akkora egy zagyvaság, azt sem tudod mit írsz, csak azt hiszed okosság, a többi részére nem is válaszolok, mer nincs értelme, meg erre még jön 50 repost, hogy mekkora egy arrogáns f.sz vagyok, meg a hasonlók.
Srácok!: ez egy profi liga szuperliszenszes bajnoksága, ha élvezni akarjátok a versenyeket, akkor ott az OW1, vagy a Race07, ez a legmagasabb szint, kõ kemény pontokért. Aki itt pontot akar szerezni kicsit izzadjon már meg, ha 1 pont is. És ezzel nem leminõsítem a többi bajnokságot, csak tudtommal ott többen is kapnak pontot. egybként meg elmondom még egyszer, a 10 pontszerzõ azér lett bevezetve, mer a 6 téll kevés volt...


Figyelj,nem mindenki tud setelni.Igaza van annak aki mondta hogy itt sokat nyer az aki tud setelni.Ow1 meg tudtommal azoknak van akik a ligába jönnek,hogy azoknak legyen esélyük akik jönnek,ne verje ki õket 24 SzLicenses.
Az agy kapacításomat meg legyél kedves békén hagyni rendben?Lehet van amit jobban tudok smiley (Mumus,hozhatod a popcornos Jackson-t smiley )


"A fék a gyávák pedálja, és szûk hely nincs, csak kevés lendület"
Szerkesztette: schumi001 - 2012.06.10 17:14
Szerzõ RE: Retro Sorozat
zak05
Tag

Hozzászólások: 317
Lakóhely: Bonyhád nádasdi u 38
Regisztrált: 2010.08.20

x11 x9 x9
Elküldve: 2012.06.10 17:13
Chronik írta:
Te azt írtad,hogy nem szeretnéd,de ugyanakkor nem zavar ha valaki használja,mert.........( fentebb )
Az én véleményem inkább az hogy,segítség nélkül lassan elkopik majd a liga és ez nagyobb probléma.Már most kevesebb a tesztelõ.


én meg azon a véleményen vagyok hogy itt ezzel a moddal ponthogy jól meg lehet tanulni a tc nélküli vezetést mert aki itt tud vezetni helpek nélkül az goldenben is tud majd! aki meg nem akar megbarátkozni a "aidnélküliséggel" az úgyis marad ow1ben és az most is van! az élvezeti értékrõl pedig annyit hogy szerintem sokkal nagyobb élvezet itt segítségek nélkül körberakni egy jó kört mint az hogy segberugjuk a gázpedált a szabályozó meg majd megoldja utána meg örülünk h de ki***szott gyorsak vagyunk! csatázásnál pedig annyira nem nehezíti meg a dolgot mert eleve óvatosabban kell vezetni!! akinek csak az az élvezet h minél elörébb végezzen az töltse be a codemaster f1-ét aki pedig vezetési és versenyzési élményt akar az mennyen itt aidek nélkül!! hamival és balával kell eggyet értsek! nemcsak attól lessz élvezetes egy verseny h a dobogóért harcolsz hanem attól is hogy akár a 15. helyen egy veled kb azonos tempójuval vérre menõ küzdelmet folytatsz miközben minden porcikáddal arra is figyelsz h méterrõl méterre urald a jármûvet!!! legalábbis én így látom!! és ez nem vitaszítás csapán az én véleményem!
Szerzõ RE: Retro Sorozat
balazsinho90
Tag

Hozzászólások: 2782
Regisztrált: 2009.06.19

x26 x57 x35
Elküldve: 2012.06.10 17:20
de ahhoz, hogy a következõ futamon legyen legalább 15. helyezett, be kell kapcsolni a segítségeket, mert úgy járunk majd mint 79-ben, hogy 9-en indulunk az utolsó futamon, vagy az elõtte levõn a 2. is kört kap

nem vagyunk profi versenyzõk, én is használni fogom a segítséget, mert azért ülök le a gép elé, hogy biztonságosan, jót csatázzak a társaimmal

meg tudnám oldani a segítség nélküli vezetést, de így valószínûleg sokoldalúbb lesz a versenyem, el kell ezt fogadni, aki akarja használja a segítséget, aki nem, az nem, mindenkinek szíve joga eldönteni

Szerzõ RE: Retro Sorozat
zak05
Tag

Hozzászólások: 317
Lakóhely: Bonyhád nádasdi u 38
Regisztrált: 2010.08.20

x11 x9 x9
Elküldve: 2012.06.10 17:30
balazsinho90 írta:
de ahhoz, hogy a következõ futamon legyen legalább 15. helyezett, be kell kapcsolni a segítségeket, mert úgy járunk majd mint 79-ben, hogy 9-en indulunk az utolsó futamon, vagy az elõtte levõn a 2. is kört kap

nem vagyunk profi versenyzõk, én is használni fogom a segítséget, mert azért ülök le a gép elé, hogy biztonságosan, jót csatázzak a társaimmal

meg tudnám oldani a segítség nélküli vezetést, de így valószínûleg sokoldalúbb lesz a versenyem, el kell ezt fogadni, aki akarja használja a segítséget, aki nem, az nem, mindenkinek szíve joga eldönteni



bala ebben abszolút egyet értek és korrekt dolog is hogy bekapcsoljátok mert különben kiürülünk én csupán azt nem szeretném hogy úgy járjunk mint a hajdani ow2 ben az fsone moddal ahhol a bahreini legjobb körömön tc bekapcsolás után overrideal kapásból elsõre másfél másodpercet javítottam!! az nem zavarna hogy könnyíti a vezetést és nehezebben csuszol ki ,biztonságosabban vezetsz stb... csak az zavar hogy jobb köröket lehet menni és nem azért mert jobb vagy hanem mert a gép megoldja neked a lehetetlent és ez pedig jogtalan azzal szemben aki maradna a tc nélkül! így akkor pedig nekem (aki nem akarja használni) kell eldöntenem hogy vagy nyomogatok énis vagy elfogadom h kb a reálisnál 10 hellyel hátrébb vok . Persze az is lehet hogy ebben a modban nem leszel gyorsabb tõle! remélem legalábbis...
Szerzõ RE: Retro Sorozat
Balint Hammer
Tag

Hozzászólások: 222
Lakóhely: Szombathely
Regisztrált: 2010.11.17

x13 x21 x15
Elküldve: 2012.06.10 17:33
Bala ugye akkor ezt a kört már segítséggel futottad?!


"Az igazi dicsõség térdre kényszerülni, és azután mégis felállni."

"Aki bedobja- jó játékos
aki mellédobja- még nem jó játékos
aki rá sem dobja- az nem játékos"
Szerzõ RE: Retro Sorozat
balazsinho90
Tag

Hozzászólások: 2782
Regisztrált: 2009.06.19

x26 x57 x35
Elküldve: 2012.06.10 17:43
igen, alacsony TC, alacsony ABS
Szerzõ RE: Retro Sorozat
DAny9455
Tag

Hozzászólások: 1041
Lakóhely: Veszprém
Regisztrált: 2011.04.09

x1 x1
Elküldve: 2012.06.10 17:53
balazsinho90 írta:
igen, alacsony TC, alacsony ABS


Én meg csodálkoztam hogy miért nem férek el néhány kanyarban olyan gyorsan mint tesmiley


Ha 2.-ik vagy akkor Te vagy az elsö aki veszít.
-Ayrton Senna-
Szerzõ RE: Retro Sorozat
Chronik
Tag

Hozzászólások: 334
Lakóhely: Hatvan-Marcali
Regisztrált: 2010.10.25

x1
Elküldve: 2012.06.10 18:54
]hamival és balával kell eggyet értsek! nemcsak attól lessz élvezetes egy verseny h a dobogóért harcolsz hanem attól is hogy akár a 15. helyen egy veled kb azonos tempójuval vérre menõ küzdelmet folytatsz miközben minden porcikáddal arra is figyelsz h méterrõl méterre urald a jármûvet!!! legalábbis én így látom!! és ez nem vitaszítás csapán az én véleményem!



Ezzel nagyon egyet értek!


Ha a technikád nem a legjobb, fontos tudatosítani, hogy mindig lesz egy jobb versenyed. Ez a motivációm egy része. (Ayrton Senna, 1994. február)
Szerkesztette: Chronik - 2012.06.10 18:55
Szerzõ RE: Retro Sorozat
Gabesz
Tag

Hozzászólások: 2167
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.08.16

x33 x40 x38
Elküldve: 2012.06.11 07:54
ne lehessen tcvel jobb köröket menni mint nélküle mert sajnos sok modban annyira erõs a tc hogy nélküle képtelenség olyan kigyorsítást csinálni leheccc bármilyen jó!! a valóságban ez nem egészen így mûködik!


Tudhatnád, hogy a valóságban is elég rég óta használnak TC-t, csak van mikor szabályosan, van mikor illegálisan smiley


" Racing, competing is in my blood " / Ayrton Senna /
Szerzõ RE: Retro Sorozat
Gabesz
Tag

Hozzászólások: 2167
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.08.16

x33 x40 x38
Elküldve: 2012.06.11 07:57
Srácok!: ez egy profi liga szuperliszenszes bajnoksága, ha élvezni akarjátok a versenyeket, akkor ott az OW1, vagy a Race07, ez a legmagasabb szint, kõ kemény pontokért.


Gondolom ismered a szabályokat : akinek van liszensze (amit nem ajándékba kapott) az indulhat. smiley
Az pedig, hogy Te adott esetben nem élvezed a futamokat, az egyéni szoc.probléma, attól még mások nem biztos, hogy így akarnak "járni", mint Te.....smiley



" Racing, competing is in my blood " / Ayrton Senna /
Szerzõ RE: Retro Sorozat
mumus70
Tag

Hozzászólások: 3087
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.06.28

Elküldve: 2012.06.11 08:25
Nem találom a Jacksonos GIF-et wazze......smiley


Eat my dust!






Nem vagyok túl gyors, azt viszont stabilan tudom!
Csomagot kaptam LÁJF!
Szerzõ RE: Retro Sorozat
Adam
Tag

Hozzászólások: 1136
Lakóhely: Szany
Regisztrált: 2008.12.31

x11 x24
Elküldve: 2012.06.11 10:12


Nesze smiley Golden Liga 60. oldalán találtam smiley
Oldal: 13 / 40 << < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Ugrás a fórumra:

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Üzenõfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

tomahawk
2024.02.19 15:59
Sziasztok, igaz hogy csak itt, de atveszem a pole poziciot. ;]
Csuly
2023.12.13 11:59
up smiley
Adam
2022.05.15 18:14
Na csá smiley
tomahawk
2022.04.06 16:57
Szeva Bedy, 1000 eve .......... hogy kiloktelek Kanadaban halozati hiba miatt . ;]
Plett
2022.03.02 20:59
Engedjétek el smiley
Bedy
2022.03.01 15:29
Szevasztok! Azért se Toma ?
tomahawk
2022.02.01 17:07
Sziasztok, gondoltam ujra irok ide valamit hogy egy ideig megint az enyem legyen a legfrissebb bejegyzes. :] Mondjuk az eves beirogatasokon felul azert tolnek par kort, hatha nem csusznek ki az elso kanyar ... a francokat ... egyenesben. ;]
VATANEN
2021.12.24 15:17
Talán egyszer igen smiley Ha jó sokan szeretnének újra élni smiley
gyuszi
2021.12.19 17:44
Sziasztok! Időnként én is benézek...kis nosztalgia....és talán egy kis kíáncsiság,hogy elindul-e az élet itt.
Fix
2021.10.24 12:53
smiley
CiBa
2021.01.02 10:09
BÚÉK! smiley
Finland
2020.12.20 20:36
Sziasztok! Kellemes lakomázást mindenkinek az év hátralevő részére smiley
Adam
2020.12.20 17:58
bummm
pikador
2020.12.19 18:19
Azt bizony nagyon jól tetted smiley
tomahawk
2020.12.15 23:47
Sziasztok, gondoltam irok ide valamit hogy az enyem legyen a legfrissebb bejegyzes. ;]